محل تبلیغات شما

برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.

دریافت فایل

توضیحات فایل:

نمونه گزارش کارورزی ۱ رشته آموزش کودکان استثنایی

کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل نمونه گزارش کارورزی ۱ رشته آموزش کودکان استثنایی با فرمت ورد در ۴۰ صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

فهرست مطالب گزارش کارورزی ۱ رشته آموزش کودکان استثنایی :

مقدمه۲
خاطره اولین روز کارورزی۳
توصیف موقعیت فیزیکی۷
مشاهده تاملی موقعیت فیزیکی.۱۲
مشاهده ساختار سازمانی در آموزشگاه.۱۶
مشاهده تعاملات عاطفی در آموزشگاه۲۰
مشاهده تاملی کلاس درس۲۳
تجزیه و تحلیل اطلاعات به شیوه کدگذاری.۲۸
بیان مسئله.۳۱

چکیده

اینجانب . دانشجو رشته علوم تربیتی گرایش اموزش وپرورش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان که کارورزی یک خود را در مدرسه شادی گذرانده ام.در طول مدتی که برای کارورزی به ان مدرسه رفتم گزارش هایی را تهیه کرده ام که موضوع آنها به شرح آن است:

در گزارش اول خاطرات اولین روز کارورزی واحساسات خود را نوشته ام.

در گزارش دوم که موضوع آن توصیف محیط فیزیکی مدرسه است که محیط فیزیکی مدرسه از جمله موقعیت جغرافیایی مدرسه، حیاط،سالن،سالن اجتماعات، کلاسهاو.را توصیف کرده ام.

درگزارش سوم که موضوع آن مشاهده تاملی محیط فیزیکی بود محیط فیزیکی راتوصیف کردم و تاثیرات مثبت و منفی آن را نوشتم.

در گزارش چهار که موضوع آن مشاهده ساختار سازمانی در آموزشگاه بود وظایف تمامی کارکنان مدرسه را نوشتم.

موضوع پنجمین گزارش که تهیه کردم مشاهده تعاملات عاطفی در آموزشگاه بود از جمله:رابطه عاطفی معلمان با یکدیگر، معلم با دانش آموزان و.را نوشتم.

در گزارش ششم که موضوع ان مشاهده تاملی کلاس درس بود عوامل مختلفی را که میتواند بر یک تدریس اثر بگذارد را بیان کرده ام. سپس گزارشهای خود را در قالب کد گذاری تجزیه تحلیل کردم.بعد از تجزیه تحلیل گزارش ها یک مسئله برای من به وجود آمد که موضوع آن طرح و رنگ ویلچر های دانش آموزان است که درباره این مسئله اطلاعاتی را جمع آوری کردم وتمامی این موارد در ادامه آورده شده است.

جزوه و سوالات درس مبانی حسابداری مدیریت ویرایش جدید

دانلود جزوه اصول و مبانی مهندسی مالی

نمونه گزارش کارورزی ۱ رشته آموزش کودکان استثنایی

گزارش ,کارورزی ,موضوع ,فیزیکی ,رشته ,مدرسه ,که موضوع ,کارورزی ۱ ,گزارش کارورزی ,۱ رشته ,آموزش کودکان ,رشته آموزش کودکان ,نمونه گزارش کارورزی ,آموزش کودکان استثنایی ,محیط فیزیکی مدرسه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها